BAŞKAN YURDAKUL, MALKARA’NIN HER KÖŞESİNDEKİ VATANDAŞLARLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

138 okunma

Çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Malkara Belediye Başkanı ve CHP Malkara Belediye Başkan Adayı Ulaş Yurdakul, mahalle ve ev ziyaretlerine hız kesmeden devam ederek, Malkara’nın her bir köşesindeki vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Mahalle ziyaretlerinde Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, vatandaşlara Malkara Belediyesi’nin tamamlanan ve devam eden projeleri hakkında detaylı bilgiler verip, gelecek dönemde de hayata geçirmeyi planladıkları projelerini anlatıyor.

Mahalle ziyaretlerinin yanı sıra evlere de konuk olan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, hanede yaşayan hemşerileriyle samimi ortamda sohbet ederek, istek ve önerilerini dinleyip, 31 Mart yerel seçimleri için kendilerinden destek istiyor.

“HEMŞERİLERİMİZİN GÖSTERDİKLERİ İLGİ VE VERDİKLERİ DESTEK BİZLERE GÜÇ VERİYOR”

Göreve geldiği günden itibaren ilçe merkezi ile tüm mahallelerde imkânlar ölçüsünde hizmet etmeye gayret ettiğini dile getiren Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul: “31 Mart yerel seçim çalışmalarına başladığımız günden bugüne Çavuşköy, Alaybey, Ahievren, Küçükhıdır, İshakça, Karaidemir, Mestanlar, Bağpınarı, Sarnıç, Batkın, Tekkeköy, Güneşli, Pirinççeşme, Hasköy, Deliller, Vakıfiğdemir, Kiremitlik, Sarıyar, Davuteli, Bayramtepe, Karacagür ve Hacısungur Mahallelerimizdeki hemşerilerimizle bir araya geldik. Hemşerilerimize Malkara’ya kazandırdığımız ve Malkara’nın çehresini değiştiren projelerimiz ile yaptığımız hizmetlerimizi anlattık. Göreve geldiğimiz günden bugüne ilçemize kazandırdığımız hizmetlerin daha fazlasını inşallah gelecek dönemde de yapacağız. Hemşerilerimizin gösterdikleri ilgi ve verdikleri destek bizlere güç veriyor” dedi.

“SIKMADIK EL, GÜLDÜRMEDİK YÜZ BIRAKMAYACAĞIZ. BİZ SİZLERLE MUTLUYUZ”

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul konuşmasına şöyle devam etti:

“Her Şey Malkara İçin” diyerek çıktığımız bu yolda hizmetlerimizin devamı için hemşerilerimizden destek istiyoruz. Mahallelerimizi ziyaret etmeye devam edeceğiz. Gitmediğimiz mahalle, sıkmadığımız el, çalmadığımız kapı bırakmayacağız. Her zaman olduğu gibi hemşerilerimizin sorunlarına çözüm, dertlerine derman ve gönüllere yoldaş olacağız. Bizlerin ilk gün yaşadığı heyecanı onların yüzünde de görmek bizleri mutlu ediyor. Bizleri her zaman mahallelerinde güler yüz, sevgi ve saygıyla karşılayan hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Birlikte başardık, birlikte başarmaya devam edeceğiz, çünkü size değer”(Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top