BAŞKAN YURDAKUL MAZBATA TESLİM TÖRENİNE KATILDI

178 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Şarköy Belediye Başkanlığı mazbata teslim törenine katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı olarak Şarköy Belediye Başkanlığı görevine seçilen Başkan Alpay Var ve Meclis Üyeleri mazbatalarını teslim aldı.

Mazbata teslim törenine; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Hayrabolu geçmiş dönem Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi İl ve İlçe Yönetim Kurulu ve Üyleri, vatandaşlar ve basın mensupları katıldı.

“TEVECCÜHÜNÜZ VE GÜVENİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER. HER ŞEY ŞARKÖY’ÜMÜZ İÇİN”

Mazbata teslim töreninde konuşan Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var: Sevgili Hemşerilerim, mazbatamızı aldık ve göreve başladık. Hizmeti geçenlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Şimdi artık hizmet zamanı. Teveccühünüz ve güveniniz için sonsuz teşekkürler. Her şey Şarköy’ümüz için. Sevgi ve saygılarımla” dedi.

“KENDİSİNİ TEBRİK EDER, GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM”

Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var’ın mazbata törenine katılan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul: “31 Mart Yerel Seçimlerinde halkımızın takdiri ile Şarköy Belediye Başkanı seçilen Alpay Var ve Meclis Üyelerinin mazbata teslim törenine katıldım. Kendisini tebrik eder, görevinde başarılar dilerim” dedi.

Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, Başkan Ulaş Yurdakul’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti. Başkan Var, Başkan Yurdakul’u ikinci dönemi için tebrik ederek görevinde başarılar diledi. Gerçekleştirilen ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top