BAŞKAN YURDAKUL: “MİLLET İTTİFAKI İLE 31 MART’TA DESTAN YAZMAYA GELİYORUZ”

259 okunma

“SOKAKLARA, CADDELERE, MEYDANLARA SIĞMIYORUZ”

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, seçim çalışmalarının son gününe doğru gelindiğinde Hacıevhat Mahallesi’nin misafiri oldu.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a coşkulu bir kalabalık eşlik etti. Başkan Yurdakul mahalle sakinleri tarafından havai fişekler ve meşaleler ile karşılandı. Başkan Yurdakul, Hacıevhat Mahallesi Meydanında ve Şerif Aydın'ın Kahvehanesinde vatandaşlarla seslendi.

“HACIEVHAT MAHALLESİ İÇİN YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

“5 yıl önce yine bu meydana geldik. Malkara’nın kaderini değiştireceğiz dedik. Bütün projelerimizi tek tek hayata geçirdik. Hacıevhat Mahallesi’ne 30 yıldır her seçim döneminde geldiler, size kapalı düğün salonu yapacağız dediler unuttular gittiler. Biz Kadir Başkanımızla, Meclis Üyelerimizle, Yönetim Kurulu Üyelerimizle el ele verdik, omuz omuza verdik. Sadece düğün salonu değil, bir eğitim merkezi olan Aile Yaşam Merkezi’mizi kurduk. Bütün Hacıevhat Mahallesi’ne bu fırsatı bizlere sunduğu için çok teşekkür ediyorum. Hacıevhat Mahallesi için yapacak çok işimiz var. Yeni görev süremde hiçbir arkadaşımı bana oy verdi, oy vermedi diye ayırmayacağım. Görev sürem boyunca kapım hepinize açık olacak.”

“SANDIĞA GİTTİĞİNİZDE HEPİNİZDEN BİR KEZ DAHA DESTEK İSTİYORUM”

“Bu dönem yeni projelerimiz ile Hacıevhat Mahallesi’ne yeni hizmetler yapmak istiyoruz. Hacıevhat Mahallesi’ne tam donanımlı bir spor tesisi ile, çocuklarımızın, torunlarımızın vakit geçirecekleri güzel bir park ile, semt pazarının kurulacağı güzel bir Hacıevhat Mahallesi’ni hemşerilerimize sunmak istiyoruz. Bütün hemşerilerimden 5 yıl daha yetki ve görev istiyorum. Hacıevhat Mahallesi benim siyasetimin temeli. Mahallemizde sizin kardeşiniz, arkadaşınız, abiniz olarak sizlerle birlikte yürüdük. Ciddi anlamda ne söz verdiysek tek tek hepsini yerine getirdik. Sizlerden 31 Mart’ta sandığa gittiğinizde hepinizden bir kez daha destek istiyorum. Bu dönem seçimlere İYİ Parti ile birlikte giriyoruz. Yaptıklarımızın daha fazlasını yapmaya, daha fazla hizmet etmeye talibiz.”

“HACIEVHAT MAHALLEMİZDE BİZLERİ COŞKUYLA, HEYECANLA KARŞILAYAN, GÜCÜMÜZE GÜÇ KATAN TÜM HEMŞERİLERİME TEŞEKKÜR EDERİM”

Başkan Yurdakul seçim sonrasında yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

“Her Şey Malkara İçin” diyerek çıktığımız bu yolda Hacıevhat Mahallesi meydanında ve Şerif Aydın'ın Kahvehanesinde hemşerilerimizle bir araya gelerek yeni dönemde hayata geçireceğimiz projelerimizi anlattık. Soğuk bir Mart akşamında oluşturdukları kalabalıkla bizlere Martın Sonunun Bahar olacağı hissettiren Hacıevhat Mahallemizde bizleri coşkuyla, heyecanla karşılayan, gücümüze güç katan tüm hemşerilerime teşekkür ederim.”

“MARTIN SONU BAHAR OLSUN, YARINLAR UMUTLA DOLSUN”

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul konuşmasın şu sözlerle sonlandırdı:

“Sokaklara, caddelere, meydanlara sığmıyoruz, Millet İttifakı ile 31 Mart’ta destan yazmaya geliyoruz. Bizleri bu akşam yalnız bırakmayan tüm hemşerilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Martın sonu bahar olsun, yarınlar umutla dolsun.” (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top