BAŞKAN YURDAKUL PRESTİJ CADDESİNDE YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

976 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından “11 İlçeye 11 Prestij Caddesi” kapsamında 14 Kasım caddesinde yapımı devam etmekte olan çalışmaları yerinde inceledi.

 İncelemelerde; Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Akkaya, TESKİ Malkara Şube Müdürü Kenan Taşkın ve Belediye Meclis Üyesi Volkan Soğancılar yer aldı.

14 Kasım Caddesinde yapımı devam etmekte olan çalışmalarını yerinde inceleyen Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Prestij caddesi kapsamında 14 Kasım Caddesi ve İsmet İnönü Caddesi'nde Malkara TESKİ Şube Müdürlüğünün içme suyu ve kanalizasyon şebeke çalışmaları, Tredaş’ın ise enerji hatalarını yer altına alma çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmalardan sonra içme suyu testi yapılarak enerji hatları yer altına verilecek. Çalışmalar tamamlandıktan sonra ilçemize güzel bir cadde daha kazandırıp hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Çalışmalar esnasında verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı hemşerilerimizin hoşgörüsüne sığınarak anlayış bekliyoruz.” dedi.(Murat Yayın)

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top