BAŞKAN YURDAKUL TESKİ PERSONELİ İLE BİR ARAYA GELDİ

163 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi personelleri ile bir araya geldi.

Gerçem Park'ta yapılan buluşmaya; TESKİ Malkara Şube Müdürü Kenan Taşkın ve TESKİ personelleri katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul şunları ifade etti:

“MALKARA BELEDİYESİ VE TESKİ BÜTÜN PERSONELİYLE 5 YILDA EL ATILMADIK YER BIRAKMADIK”

“Bu şehir bizi büyüttü besledi, bizde bu şehre hizmet etmekle vefa borcumuzu hep birlikte ödüyoruz. TESKİ ve Malkara Belediyesi olarak ilçemizi çağdaş bir konuma getirmek ve altyapı problemlerini çözmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Malkara Belediyesi ve TESKİ bütün personeliyle 5 yılda el atılmadık yer bırakmadık.”

Başkan Yurdakul konuşmasına şöyle devam etti:

“BUGÜNE KADAR YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARDAN DOLAYI HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

“Altyapısıyla, üst yapısıyla, yeşil alanlarıyla, sosyal donatılarıyla, aydınlatma sistemleriyle Türkiye'nin en model şehrini 5 yıl içerisinde hemşerilerimize sunmanın onur ve gururunu yaşıyoruz. Bu işleri biz tek başımıza yapmadık. Bu işler ekip ister, emek ister, sabır ister ve fedakârlık ister. 5 yıllık süreçte bütün birimlerdeki arkadaşlarımız özveriyle çalıştı ama sizin işleriniz daha ağır işler. Bugüne kadar yapmış olduğunuz özverili çalışmalardan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun büyük emekleriniz var.” diyerek düşüncelerini belirtti.

Konuşmasının ardından personelin isteklerini ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul personellere çalışmalarında kolaylıklar diledi. Buluşma programı çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top