BAŞKAN YURDAKUL TESKİ PERSONELİ İLE BULUŞTU

229 okunma

T.C. Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Malkara Şube Müdürlüğü personelleri Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile bir araya geldi.

TESKİ Malkara Şube Müdürlüğü Merkez Binasında ve Belediye Başkanlığı Makamında yapılan buluşmaya; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, TESKİ Malkara Şube Müdürü Kenan Taşkın ve TESKİ personelleri katıldı.

BAŞKAN YURDAKUL’A ÇİÇEK TAKDİM EDİLDİ

Gerçekleşen buluşma programında Malkara TESKİ Şube Müdürlüğü Başkan Yurdakul’a çiçek takdim etti ve yeni döneminde başarılar diledi.

“YENİ DÖNEMİMİZDE YENİDEN BİRLİKTE HAREKET EDEREK DAHA BAŞARILI VE DAHA GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIMIZA İNANIYORUM”

Başkan Yurdakul’ buluşma programı kapsamında yapmış olduğu konuşmada: “Güzel dilekleriniz ve tebrikleriniz için çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda her zaman Malkaramız için elini taşın altına koyan TESKİ personeline ayrıca teşekkür ediyorum. Yeni dönemimizde yeniden birlikte hareket ederek daha başarılı ve daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Ayrıca Hayırlı olsun ziyaretime gelen TESKİ Malkara Şube Müdürlüğü Personeline çok teşekkür ederim.” dedi.

TESKİ Malkara Şube Müdürlüğü yapılan buluşma günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top