BAŞKAN YURDAKUL, TRAKYAKENT 2019 YILI İLK OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

163 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Özer ile birlikte Doğu - Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT 2019 yılı ilk Olağan Meclis Toplantısına katıldı.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK OYBİRLİĞİYLE DOĞU-BATI TRAKYA BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANI SEÇİLDİ

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği (TRAKYAKENT) 2019 yılı ilk olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, oybirliği ile TRAKYAKENT Birlik Başkanı olarak seçildi.

BAŞKAN ULAŞ YURDAKUL, YENİDEN TRAKYAKENT BİRLİK BAŞKANI OLARAK SEÇİLEN BAŞKAN ALBAYRAK’I TEBRİK ETTİ

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, yeniden TRAKYAKENT Birlik Başkanı olarak seçilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı tebrik etti ve her zaman yanında olduğunu sözlerine ekledi.

Süleymanpaşa ilçesinde bulunan Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen olağan meclis toplantısında TRAKYAKENT üyeleri hazır bulundu.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan toplantıda, yoklama gerçekleştirildi ve gündem maddeleri onaylandı. Gündem maddelerinin onaylanmasının ardından TRAKYAKENT birlik başkanı seçimi ve encümen üyeleri seçimine geçildi. Yapılan seçimde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, yeniden oybirliği ile birlik başkanı seçildi.

“TOPLANTIDA ENCÜMEN ÜYELERİNİN DE BELİRLENDİ”

Encümen üyelerinin de belirlendiği toplantıda, Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker, Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Coşkun Tanış ve Hayrabolu Belediye Meclis Üyesi Oğuz Çakmak, TRAKYAKENT encümen üyesi olarak seçildi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top