BAŞKAN YURDAKUL YILSONU RESİM SERGİSİNİ GEZDİ

619 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Atatürk Ortaokulu öğrencileri tarafından Hükümet Konağı Önünde oluşturulan Yıl Sonu Resim Sergisini gezdi.

 Yıl Sonu Resim Sergisi Gezisinde; Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Akkaya ve TESKİ Malkara Şube Müdürü Kenan Taşkın da yer aldı.

  Resim sergisini gezerek Malkara Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin yaptığı tabloları inceleyen ve öğrencilerle sohbet eden Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, öğrencilerin güzel eserler meydana getirdiklerini belirterek “ Atatürk Ortaokulunda eğitim gören öğrencilerimiz gördüğüm kadarıyla çok güzel eserler ortaya çıkarmışlar. Öğretmenlerini ve okul yönetimini tebrik ediyorum. Malkara Belediyesi olarak Belediye Akademisini faaliyete geçirdik. Öğrencilerimizin resim dalında merakı olanlara, resmini ilerletmek ve bu dalda eğitim görmek isteyenlere de Belediye ve Akademi olarak tam desteği vermeye hazırız. Öğrencilerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.

   Başkan Yurdakul öğrenciler ile de bir süre sohbet ederek resim dalında daha da ilerlemek ve kurs görmek isteyenleri de Belediye Akademisi kurslarına davet etti. (Alper Eral)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top