BAŞKAN YURDAKUL, YOL ÇALIŞMASINI YERİNDE İNCELEDİ

186 okunma

Malkara’da yol bakım ve onarım çalışmaları kaldığı yerden devam ediyor.

Yol onarım ve bakım çalışmaları kapsamında Belediye Başkanlığı personelleri Tahsin Eren Caddesi’nde çalışmalarını sürdürüyor.

İNCELEMENİN ARDINDAN BAŞKAN YURDAKUL ÇALIŞANLARA KOLAYLIKLAR DİLE VE BÖLGEDEN AYRILDI

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’da yol bakım ve onarım çalışmasını yerinde inceleyecek çalışanlardan çeşitli bilgiler aldı. Yapılan incelemenin ardından Başkan Yurdakul çalışanlara kolaylıklar dile ve bölgeden ayrıldı.

BÖLGEDEKİ GEREKLİ DÜZENLEMELERİN BELİRLİ BİR PLAN VE PROGRAM DÂHİLİNDE DEVAM EDECEK

Çalışmalarda görevli Malkara Belediye Başkanlığı personelleri, Tahsin Eren Caddesi’ndeki çalışmaların hızla devam ettiğini ifade etti. Çalışmalarda görevli personeller bölgedeki gerekli düzenlemelerin belirli bir plan ve program dâhilinde devam edeceğini aktardı.

Çalışmaların belirli bir plan ve program dâhilinde ilerlediğini belirten görevli personeller sözlerine şöyle devam etti:

“MALKARA’NIN HER YERİNDE ÇALIŞIYORUZ VE TÜM MAHALLELERİMİZE HİZMET GÖTÜRMEYE DEVAM EDİYORUZ”

“Merkez mahallelerimizde ve diğer tüm mahallelerimizde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamda muhtelif yerlerde parke taş yapım çalışmaları aksatmadan yürütülüyor. Malkara’nın her yerinde çalışıyoruz ve tüm mahallelerimize hizmet götürmeye devam ediyoruz.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top