BAŞKAN YURDAKUL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

129 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a yeni dönemi kapsamında gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yeniden Belediye Başkanı seçilmesinden sonra makamında tebrikleri kabul etti.

Ziyaretler ile ilgili yapılan açıklamalarda ayır ayrı şu ifadelere yer verildi:

MALKARA VE KÖYLERİ YARDIMLAŞMA, DAYANIŞMA, KÜLTÜR DERNEĞİ

“Malkara ve Köyleri Yardımlaşma, Dayanışma, Kültür Derneği Başkanı Cihat Aytekin ve beraberindeki misafirlerimiz hayırlı olsun ziyaretime geldiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.”

MALKARA 14 KASIM AVCILAR VE BALIKÇILAR DERNEĞİ

“Malkara 14 Kasım Avcılar ve Balıkçılar Derneği Başkanı Nedim Karahan ve Yönetim Kurulu Üyeleri hayırlı olsun ziyaretime geldiler. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.”

MALKARA KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YAPI KOOPERATİFİ BAŞKAN ADAYI VE YÖNETİM KURULU

“Malkara Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkan Adayı İsmail Özcan ve beraberindeki misafirlerimiz hayırlı olsun ziyaretime geldiler. Kendilerine bu güzel ziyaretleri için teşekkür ederim.”

MALKARA AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ

“Malkara Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Sadık Akçay ve beraberindeki misafirlerimiz hayırlı olsun ziyaretime geldiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim.”

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyaretler günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top