BAŞKAN YURDAKUL’DAN ŞEHİT ANNELERİNE ANLAMLI ZİYARET

221 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile eşi Seda Yurdakul, Anneler Günü sebebiyle Şehit annelerini ziyarette bulundular.

Yapmış olduğu anlamlı ziyaretlerde Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Şehit Turgut Arslan'ın annesi Fatma Ateş’i, Şehit Selim Vural'ın annesi Rukiye Vural’ı, Şehit Kemal Kartal'ın annesi Şerife Kartal’ı, Şehit Necati Şentürk'ün yakını Türkan Etği’yi, Şehit Recep Bağrıyanık'ın annesi Fatma Bağrıyanık’ı, Şehit Mümin Kuru’nun annesi Güler Kuru’yu, Şehit İsmet Yiğit’in ablası Emine Balcı’yı, Şehit Rıdvan Tunca’nın ablası Makbule Şafak’ı ve Şehit Nihat Alparslan’ın annesi Ümmüş Alparslan’ı evlerinde ziyaret edip, Anneler Günü'nü kutlayarak hediyelerini takdim etti.

“SİZLER BİZLERE ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİSİNİZ”

Ziyaretler esnasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Sizler bizlere şehitlerimizin emanetisiniz. Annelerimiz hoşgörünün, merhametin, saf bilginin tükenmez kaynağıdır. Annelik, başka hiçbir duyguyla karşılaştırılamayacak kadar çok yüce ve karşılık beklemeden verilen tek sevgi kaynağıdır. Fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimize ne kadar hizmet edersek edelim borcumuzu ödeyemeyiz. Bu özel günde tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal etmiş annelerimizi de saygı ve rahmet anıyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Şehit anneleri ve yakınları, böylesine anlamlı bir günde hatırlanmaktan dolayı çok memnun olduklarını ifade edip, gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve eşi Seda Yurdakul’a teşekkür ettiler. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top