BAŞKAN YURDAKUL’DAN TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALBAYRAK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

489 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine giderek Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hayırlı olsun ziyaretinde Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a eşi Seda Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, İYİ Parti Malkara İlçe Başkanı Şencan Pakalpakçıl, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Temurtaş, geçmiş dönemde Malkara mahallelerinde görev yapan ve yeni göreve seçilen muhtarlar eşlik etti.

BAŞKANI KADİR ALBAYRAK’A BAŞKANLIK GÖREVİNİN HAYIRLI OLMASI DİLEKLERİNDE BULUNUP, ÇİÇEK TAKDİM ETTİLER

Ziyarette Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindekiler, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a başkanlık görevinin hayırlı olması dileklerinde bulunup, çiçek takdim ettiler.

Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Temurtaş, İYİ Parti Malkara İlçe Başkanı Şencan Pakalpakçıl ve CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan 31 Mart Yerel Seçimlerinin Türkiye’ye, Tekirdağ’a ve Malkara’ya hayırlı olması dileklerini belirten kısa bir konuşma gerçekleştirdiler.

“HEPİMİZİN TEK GAYESİ YAŞADIĞIMIZ KENTE FAYDALI OLABİLECEK HİZMETLERİ ORTAYA SUNMAK”

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı konuşmasında; “Malkara’da hep beraber Millet İttifakı ile birlikte güzel bir seçim yaşadık. Hepimizin tek gayesi hemşerilerimizin bize verdiği sorumluluğu en güzel şekilde taşıyıp, yaşadığımız kente faydalı olabilecek hizmetleri ortaya sunmak” dedi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı konuşmasına şöyle devam etti:

“TÜM HEMŞERİLERİMİZİN MUTLU OLACAĞI BİR KENTİ HEP BERABER İNŞA ETMEK İSTİYORUZ”

Kadir Başkanımla gayet güzel bir 5 yılı geride bıraktık. Umuyorum önümüzde ki 5 yıl Türkiye’nin normalleşmesi açısından, Tekirdağ ve Malkara’nın hizmet alması açısından geçtiğimiz 5 yıldan daha güzel bir dönem olacak. Ülkemizin şartları belli. Ciddi bir ekonomik sıkıntı içerisindeyiz. Bizler de hemşerilerimizden, muhtarlarımızdan gelen talepleri ekonomik şartlar çerçevesinde değerlendirip, öncelik sırasına göre tüm hemşerilerimizin mutlu olacağı bir kenti hep beraber inşa etmek istiyoruz.”

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul sözlerini şöyle tamamladı:

“TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN KADİR ALBAYRAK’A DA ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLİYORUM”

“Ben geçtiğimiz dönemde çabası için Kadir Başkanıma, görev yapan meclis üyelerime, muhtarlarıma teşekkür ediyorum. 77 mahallesiyle bütün hemşerilerimizin mutlu olduğu bir 5 yılı geride bırakacağız. Siyaseti bir kenara bırakıp yaşadığımız şehre faydalı hizmetler yaparak 53.000 hemşerimizle bir olup kucaklaşmaya ihtiyacımız var. Muhtarlarımız bizler için çok değerli. Gerek bizler adına,  gerek diğer kurumlar adına eli, ayağı, gözü, kulağı gibi çalışıp bütün sorunları,  sıkıntıları bizlere bildirip hep beraber bütün hemşerilerimizin dertlerine derman olacağız. Muhtarlarımıza Kadir Başkanımıza ziyarette bizlere eşlik ettikleri için teşekkür ediyorum. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak’a da çalışmalarında başarılar diliyorum.”

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK, TEKİRDAĞ VE MALKARA İÇİN ÇALIŞMALARINA DEVAM EDECEKLERİNİ BELİRTTİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindekilere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Tekirdağ ve Malkara için çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

Yapılan konuşmaların ardından görüş alışverişinde bulunulması ile ziyaret son buldu. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top