BAŞKAN YURDAKUL’UN MAHALLE ZİYARETLERİ HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

156 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Kürtüllü, İbrice, Batkın, Balabancık, Çimendere, Dereköy, Ballısüle, Deliller, Sırtbey ve Kalaycı Mahallelerine giderek Mahalle sakinlerini ziyaret etti.

Ziyaretlerde; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcısı Celal Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri ve CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten yer aldı.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde hemşerilerimizin talep ve isteklerini dinleyip, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin ve Malkara Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, mahalle sakinlerini 19 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 20.00'de Kardelen Düğün Salonu'nda yapılacak olan Proje Tanıtım Toplantısına davet etti.

Kürtüllü, İbrice, Batkın, Balabancık, Çimendere, Dereköy, Ballısüle, Deliller, Sırtbey ve Kalaycı Mahallesi sakinleri ise Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hülya Ertan ile Yönetim Kurulu Üyelerine ve Belediye Meclis Üyeleri ve CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten’e yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür edip, çalışmalarında başarılar dilediler. (Nurdan Yavuzcan)

 

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top