BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL EGE VE MARMARA ÇEVRE BELEDİYELER BİRLİĞİ'NİN OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

182 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği'nin 2018 Yılı Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısına katıldı.

Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısına; Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu,  Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Malkara Belediye Meclis Üyeleri Ali İhsan Uslu, Hüseyin Vasfi Güner, Hikmet Altuğ ve Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliğine üye belediyelerin temsilcileri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği Başkanı Cahit İnceoğlu başkanlığında gerçekleştirilen 2018 Yılı Mayıs Ayı Olağan Meclis toplantısında Ege Ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği'nin çalışmaları ile gündemdeki konular görüşülüp karara bağlandı.

Meclis toplantısında Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği tüzüğü gereğince Birlik Encümen, Birlik Plan Bütçe Komisyonu ve Birlik Çevre Komisyonlarında görev alacak üyelerin seçimi yapıldı.

Meclis Toplantısının ardından Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliğine üye belediyelerin temsilcilerine Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği tarafından “Çevre Sorunları ve Trakya’nın Geleceği” konulu panel düzenlendi.

Düzenlenen panelde panelistler, üye belediyelerin temsilcilerine “Çevre Sorunları ve Trakya’nın Geleceği” konularında bilgilendirmelerde bulundular. Programın devamında üye belediyelerin temsilcileri, Ege ve Marmara Bölgesinde geleceğimiz için sorun olan arazi talanı ve termik santral hakkında görüş alış verişinde bulundular. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top