BAŞKANLAR PAZARDA BEZ ÇANTA DAĞITTI

196 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara’da Pazartesi günleri kurulan ilçe pazarını ziyaret ederek pazarcı esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldiler.

Ziyaretlerde;  CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Meclis Üyeleri ve CHP Malkara İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.

Ziyaretler esnasında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, naylon poşet kullanımının azaltılmasına yönelik uygulamaları desteklemek için pazarda vatandaşlara bez çanta dağıttılar.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Pazar ziyaretinde yaptıkları açıklamada; “Naylon poşet kullanımının azaltılmasına yönelik uygulamaları Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi olarak destekliyoruz. Çevremizi korumak bizim öncelikli görevlerimiz arasında yer alıyor. Çevre kirliliğinin engellenmesi noktasında çalışmalarımızı genişleterek devam ettireceğiz. Daha temiz ve daha yaşanılabilir bir Tekirdağ ve Malkara için üzerimize ne düşüyorsa yerine getireceğiz." dediler. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top