BAŞKANLARDAN MALKARA TSO’YA ZİYARET

196 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ticaret ve Sanayi Odasına giderek Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettiler.

Ziyarette; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan da yer aldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Malkara Ticaret ve Sanayi Odası seçiminin hayırlı olmasını dileyerek çalışmalarında başarılar dilediler.

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan'a gerçekleştirmiş oldukları ziyaret için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretinin ardından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Teşkilatı binasına giderek, Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret edip, Malkara’da devam eden ve yapılması planlanan yatırımlarla ilgili görüşmelerde bulundular. (Nurdan Yavuzcan)

 

 

           

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top