BAŞKANLARDAN MALKARA TSO’YA ZİYARET

138 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Malkara Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Başkan Kadir Albarak’ın yanı sıra ziyarete; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Malkara TSO Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Malkara TSO Yönetim Kurlu Başkanı Ümran Bilgin ve üyeler katıldı.

“HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ MALKARA İÇİN 7/24 HİZMET ANLAYIŞI İLE ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın yapmış olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek: “Her zaman olduğu gibi Malkara için 7/24 hizmet anlayışı ile çalışmayı sürdüreceğiz.  Başkan Kadir Albayrak'a çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN ALBAYRAK, YÖNETİM KURULU BAŞKANI BİLGİN'E ÇALIŞMALARINDA BAŞARILAR DİLEDİ

Karşılıklı fikir alışverişinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediyesi’nin ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Başkan Albayrak, Yönetim Kurulu Başkanı Bilgin'e çalışmalarında başarılar diledi.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK'A HEDİYE TAKDİM EDİLDİ

Malkara TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, ziyaretin anısına Başkan Kadir Albayrak'a hediye takdim etti. Ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top