BATKIN ORTAOKULU İL ŞAMPİYONU OLDU

193 okunma

Malkara Batkın Ortaokulu “Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği Karma Sek Sek” kategorisinde Tekirdağ il birinciliğini kazandı.

ŞAMPİYON; MALKARA TEMSİLCİSİ BATIK ORTAOKULU

Tekirdağ’da düzenlene “Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği”ne bütün ilçelerden öğrenciler katıldı. Yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte Batık Ortaokulu öğrencilerini bütün rakiplerini yenerek finale kalmayı başardı. Final sonrası gülen taraf ve şampiyon olan okul Malkara temsilcisi Batkın Ortaokulu oldu.

Batkın Ortaokulu tarafından yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:

“ŞAMPİYON OLAN SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZİ VE EMEĞİ GEÇEN ÖĞRETMENLERİMİZİ GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUZ”

“Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliği kapsamında yapılan yarışmalarda, okulumuz ‘Sek Sek Karma’ kategorisinde yarışmaya katıldı. Öncelikle ilçede Malkara birinciliğini hak eden öğrencilerimiz daha sonra Tekirdağ´da yapılan müsabakalar sonucunda il birinciliğini kazanmayı başardı. Şampiyon olan sevgili öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi gönülden tebrik ediyoruz.”

Medya Batı Gazetesi olarak ilçemizi temsil eden ve bunu il birinciliği ile taçlandıran Batkın Ortaokulu öğrencilerini ve emeği geçen öğretmenleri tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top