BELEDİYE AKADEMİSİ'NİN ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE KURSLARI DEVAM EDİYOR

108 okunma

BAŞKAN YURDAKUL: “ÇOCUKLARIMIZIN KİŞİSEL GELİŞİMLERİNİ SAĞLAMAK İÇİN HİZMET ODAKLI ÇALIŞMALARIZ DEVAM EDİYOR”

Malkara Belediye Akademisi'nin Hayat Boyu Öğrenme sloganıyla ücretsiz olarak düzenlemiş olduğu kurslar takı tasarım ve çocuklar için İngilizce kursları ile devam ediyor.

Malkara Belediye Akademisi tarafından verilen kurslarla ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul şunları ifade etti:

“EĞİTİM PROGRAMIMIZ ANASINIFI, İLKOKUL VE ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİKTİR”

“Malkara’da hemşerilik bilincini geliştirmek, vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın kişisel gelişimlerini sağlamak için hizmet odaklı çalışmalarız devam ediyor. Hafta içi her gün 10.00 ile 16.00 saatleri arasında 23 kursiyerimizle birlikte takı tasarım kursumuz devam etmektedir. Verilen kurs ile hanımefendilerin ev ekonomilerine katkı sağlaması, el becerilerini geliştirmesi, kalite ve keyifli zaman geçirmeleri sağlanmaktadır. Çocuklarımız için verilen İngilizce kursumuzun amacı ise evrensel bir dil haline gelen İngilizceyi erken yaşlarda öğrenmelerine katkı sağlamaktır. Eğitim programımız anasınıfı, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yöneliktir.”

Başkan Yurdakul sözlerini şöyle tamamladı:

“ÇOCUKLARIMIZA HEM ÖĞRENME HEM DE KEYİFLİ DAKİKALAR GEÇİRME FIRSATI SUNULMAKTADIR”

“Öğrencilere dil bilgisinin temel bilgileri ve temel cümlelerde kullanılacak kelimeler öğretilmektedir. Ayrıca öğretim duyma, yazma, okuma ve telaffuz çalışması yapılmaktadır. Öğrencilerimizin ilgisini çekmek için derslerimiz de İngilizce oyunlar oynatılarak hem öğrenme hem de keyifli dakikalar geçirme fırsatı sunulmaktadır.”

Malkara Belediye Akademisi kurslarının kayıt başvuruları Camiatik Mahallesi, Şehit İsmet Yiğit Caddesi, No: 2 adresinde yer alan Belediye Akademisi binasında alınmakta olup, kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar 427 51 66 no'lu telefon numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirler. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top