BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI GEDİZ COŞKUN BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

128 okunma

Malkara Belediye Başkanı Aday Adayı Gediz Coşkun düzenlemiş olduğu akşam yemeğinde yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yerel basın mensuplarıyla bir araya gelen Belediye Başkanı Aday Adayı Gediz Coşkun basın mensuplarıyla akşam yemeğinde sohbet etti ve kendisine gelen soruları yanıtladı. Malkara gündemine dair birçok konuya değinen Aday Adayı Gediz Coşkun kendisinin aday gösterilmesi ve seçim sonrasında Belediye Başkanı seçilmesi halinde yapacağı projelerden bahsetti.

“DEĞERLİ BASIN MENSUPLARINA DAVETİMİZE GÖSTERDİKLERİ İLGİ VE ALAKA İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”

Düzenlenen organizasyon sonrasında Malkara Belediye Başkanı Aday Adayı Gediz Coşkun: “Düzenlemiş olduğumuz akşam yemeği programı ile Malkara’nın çok değerli basın mensupları ile buluştuk. Malkara’mızın dünü, bugünü ve yarını hakkında istişare ettik. Siyasi bir amaç gözetmeksizin daha çok tanışma ve karşılıklı sohbet etme imkânı ile bir araya geldiğimiz akşam yemeğine değerli basın mensuplarımızın gösterdikleri ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Meslek hayatlarında kendilerine başarılar diliyorum” dedi. (Murat Yayın)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top