BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

92 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Sağlamtaş, Çınarlıdere, Emirali ve Aksakal Mahallelerine giderek Mahalle sakinlerini ziyaret etti.

Ziyaretlerde; Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert, Celal Yılmaz, Belediye Meclis Üyeleri ve CHP Malkara İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde hemşerilerimizin talep ve isteklerini dinleyip, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin ve Malkara Belediyesi'nin çalışmaları hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, mahalle sakinlerini 19 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 20.00'de Kardelen Düğün Salonu'nda yapılacak olan Proje Tanıtım Toplantısına davet etti.

Ziyaretler esnasında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Sağlamtaş Mahallesi’nde Cumartesi günleri kurulan mahalle pazarında sergi açan pazarcı esnafını ve Sağlamtaş Mahallesi’nde faaliyet gösteren esnafları da ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu.

Mahalle ziyaretlerinin ardından Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul,  Malkara’da S.S. Malkara Küçük Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler temennisinde bulunup, 19 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 20.00'de Kardelen Düğün Salonu'nda yapılacak olan Proje Tanıtım Toplantısına davet etti.

Vatandaşlarımız ise Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler. (Nurdan Yavuzcan) 

                                                                

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top