BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

156 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Belediyesi tarafından düzenlenen kahvaltı programında mahalle muhtarları ile buluştu.

Gerçekleştirilen yemek programına; Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Temurtaş, Mahalle Muhtarları ve basın mensupları katıldı.

“MUHTARLARIMIZ 77 MAHALLEMİZDE BİZLERİN GÖZÜ, KULAĞI, ELİ, AYAĞI”

Programda konuşma yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Dün istemediğimiz üzücü bir olay yaşadık. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı bir kez daha lanetle kınıyorum. Dünyanın neresinde olursa olsun terörün her türlüsünü kınayarak sözlerime başlamak istiyorum. Uzun bir süre önümüzde seçim gözükmüyor. Malkaramıza yaşadığımız mahallelerimize birlikte hizmet edeceğiz. Malkara’da siyaseti bitirip Malkara’ya nasıl faydalı olabiliriz diye düşünerek bunun mücadelesini vermek zorundayız. Muhtarlarımız 77 mahallemizde bizlerin gözü, kulağı, eli, ayağı. Bu yüzden birlikte 5 yılı uyum içerisinde tamamlayıp yaşadığımız, ekmeğini yediğimiz mahallelerimizde kimseyi ayrıştırmadan, herkesle kucaklaşıp en fazla nasıl yardımcı olabiliriz diye düşünerek bunun mücadelesini vermek zorundayız. Hemşerilerimizin takdiriyle 40 mahallemizde muhtarlarımız değişti. Geçmiş dönemde görev yapan muhtarlarımıza ve yeni seçilen muhtarlarımıza hayırlı olsun. Hep beraber inşallah bütün talepleri belirli bir süre çerçevesinde yerine getirerek hemşerilerimizin yaşadığı yerlerde mutlu olmasını sağlayacağız. Önümüzde ki süreçte daha fazla bir araya gelerek birbirimizi yakından tanıyacağız. Katıldığınız için hepinize teşekkür ediyor, başarılı görevler diliyorum.” dedi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un ardından konuşma yapan Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Temurtaş yeni seçilen Mahalle muhtarlarına hayırlı olsun dileklerini iletti.

Konuşmaların ardından sohbet eşliğinde geçen kahvaltı programı son buldu. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top