BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL; “SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ BİR MAHALLEMİZE DAHA ÇOK AMAÇLI ÇELİK KONSTRÜKSİYONLU SALON KAZANDIRIYORUZ”

114 okunma

Malkara Belediyesi tarafından Ballı Mahallesine yapılacak olan 2018 / 669203 İhale Kayıt Numaralı Çok Amaçlı Çelik Konstrüksiyonlu Salon yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre Malkara Belediye Başkanlığı Ana Başkanlık Binası K:2 Meclis Salonu’nda ihalesi yapılacaktır.

Malkara’nın çehresini değiştiren hizmetleri aralıksız olarak sürdürdüklerini belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Kırsal mahallelerimizde cemiyet yapan vatandaşlarımızın daha nezih bir ortamdan faydalanması için Çok Amaçlı Salon yapımına önem veriyoruz. Söz verdiğimiz gibi ihtiyaç duyulan bir kırsal mahallemize daha Çok Amaçlı Salon kazandırıyoruz. Ballı Mahallemize yapacağımız 308 m² Çok Amaçlı Çelik Konstrüksiyonlu Salon ihalesini 4 Ocak’ta yaptıktan sonra,  kanuni sürelerin tamamlanmasının ardından ihaleyi kazanan yüklenici firmaya yer teslimini gerçekleştireceğiz. Yüklenici firmada yer tesliminden itibaren 150 takvim gününde inşaat çalışmalarını tamamlayıp, vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. 2019 yılında da köyden mahalleye dönen yerleşim yerlerine Çok Amaçlı Salon kazandırmaya devam edeceğiz. Ballı Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top