BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL TEBRİKLERİ KABUL EDİYOR

170 okunma

Malkara Belediye Başkanı olarak ikinci dönemine başlayan Başkan Ulaş Yurdakul, makamında kendisine gelen tebrikleri kabul ediyor.

Gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında yapılan açıklamada şular ifade edildi:

AK PARTİ MALKARA İLÇE TEŞKİLATI VE MHP MALKARA İLÇE TEŞKİLATI

“AK Parti Malkara İlçe Teşkilatı ve MHP Malkara İlçe Teşkilatı hayırlı olsun ziyaretime geldi. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim. Yerel seçim sürecimiz tamamlandı. Şimdi sıra Malkaramıza hizmet etmeye geldi”

İZMİR TRAKYALILAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

“İzmir Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Bahattin Kılıç, Izgar Mahalle Muhtarı Fahrettin Düşünen, Yaylagöne Mahalle Muhtarımız Akgül Öztürk, Develi Mahalle Muhtarımız İbrahim Erenler, Müstecep Mahalle Muhtarımız İrfan Özer ve beraberindekiler hayırlı olsun ziyaretime geldiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim.”

“NAZİK ZİYARETLERİNDEN DOLAYI MUHTARLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM”

“Hacıevhat Mahalle Muhtarımız Rafet Çıngar, Yürük Mahalle Muhtarımız Rahim Girgin, Yaylaköy Mahalle Muhtarımız Recep Akgül, Gönence Mahalle Muhtarımız Bayramali Ayten ve beraberindekiler hayırlı olsun ziyaretime geldiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı muhtarlarımıza teşekkür ederim.”

MALKARA TAEKWONDO SPOR KULÜBÜ

“Malkara Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Gökhan Doğan, Malkara Taekwondo Spor Kulübü antrenörü Gökhan Fındık ve beraberindekiler hayırlı olsun ziyaretime geldiler. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim.”

Gerçekleştirilen ziyaretler çekilen hatıra fotoğraflarıyla sona erdi. (Nurdan Yavuzcan)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top