BİZLERİ ZİYARETLERİNİZLE ONURLANDIRDINIZ

212 okunma

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Münasebetiyle bizzat gazetemize gelerek bizleri ziyaret edip çalışan gazeteciler günümüzü kutlayan siz değerli okuyucularımıza ve dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Ziyaretlerinizle bizleri onurlandırdınız.

Bölgede isim yapmış ve okuyucuları tarafından takdirle karşılanan Medya Batı Gazetemize10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Münasebetiyle hoş ve samimi sohbetlerin yapıldığı bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi.

İlk Olarak AK Parti Malkara Belediye Başkan Aday adayı Gediz Coşkun ziyaret etti.

Ardından Malkara’nın tanınmış, sevilen ve işinde başarılı olan esnaflarından Stüdyo Yıldız fotoğrafçılık işletmecisi Serkan Güz ve Malkara Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malkara İlçe başkanı Gökhan Şentürk ile AK Parti Malkara Sosyal Politikalar Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Recep Şenol gazetemizi ziyaret etti.

 “ÖZEL DİLEKLERDE BULUNDU”

AK Parti Malkara Belediye Başkan Aday adayı Gediz Coşkun: “İlçemizde ve bölgemizde geniş kitlelere ulaşan ve beğeniyle takip edilen Medya Batı Ailesinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Halkın sesi olan, gece ve gündüz her koşulda halkın haber alması için çalışan siz değerli basın mensubu arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Coşkun, hediyesini takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 “GÜNÜMÜZÜ KUTLAYIP, HEDİYESİNİ TAKDİM ETTİ”

Ardından Malkara’nın tanınmış, sevilen ve işinde başarılı olan esnaflarından Stüdyo Yıldız fotoğrafçılık işletmecisi Serkan Güz gazetemize gelerek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlayıp, hediyesini takdim etti.

 “AK PARTİ TEŞKİLATINDAN ZİYARET”

Malkara Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malkara İlçe başkanı Gökhan Şentürk ile AK Parti Malkara Sosyal Politikalar Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Recep Şenol gazetemizi ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette AK Parti ilçe Başkanı Gökhan Şentürk ve Sosyal Politikalar Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Yönetim Kurulu üyesi Recep Şenol, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutlayıp, hediyelerini takdim ederek bizleri mutlu etti. Samimi ve hoş sohbet eşliğinde gerçekleşen ziyarette çekinilen hatıra fotoğrafıyla günün anlam ve önemi daha da güzelleşti.

“BİZLERİ ONURLANDIRDINIZ”

Medya Batı Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Murat Yayın’da gerçekleşen ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Murat Yayın, ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda, Medya Batı Gazetesi ailesi olarak herkesle ayrı ayrı hoş sohbetlerde bulundu. “Bugüne kadar gazetemiz okuyucularına tarafsız ve doğru haberleri vermek için çalıştık. Bundan sonra da aynı duygu ve düşüncelerle çalışmalarımızı sürdüreceğiz diyerek kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. (Nurdan Yavuzcan – Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top