BUĞRA PEYNİR HELVASI YENİ ÜRÜN VE MARKASIYLA SEKTÖRDE ÇIĞIR AÇMAYA HAZIR

285 okunma

Malkara TSO üyelerinden Buğra Peynir Helvası yetkilisi Hüseyin Bilgir, Odaya gerçekleştirdiği ziyarette yeni ürünlerinin tanıtımını yaparak, 05-08 Eylül 2018 tarihlerinde katılacağı CNR EXPO Uluslararası İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri Fuarı davetiyesini TSO Genel Sekreteri Sinan Beşer’e iletti.

TÜRKİYE’DE BİR İLK!.. 
Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Bilgir; “Hali hazırda sektörde klasik peynir helvası çeşitleriyle uzun süredir var olduklarını ve rüştünü kanıtladıklarını belirterek, Türkiye’de ilk kez üretimini yaptıkları yeni çeşitleriyle sektöre damga vuracaklarını aktardı.”

 YENİ MARKAMIZ “FRUİT CHEE”

Bilgir, ayrıca; ”Yeni ürünlerin lansmanını 05-08 Eylül 2018 tarihlerinde İstanbul CNR fuar merkezinde yapılacak CNR EXPO Uluslararası İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri Fuarında yapacağız. Tüm çabamız ürünlerimizin ve ilçemizin marka değerini ileriye taşımak. Yeni markamız “Fruit Chee” adı altında yaban mersinli, çilekli ve portakallı ürünlerimiz Türkiye’deki birçok ulusal markette ve satış noktalarında yerini aldı. Bu bağlamda fuara tüm yönetim kurulunuzu ve tüm üyelerinizi davet ediyorum. 
Unutulmamalı ki yerel kalkınma için yerel ürünlerin ön plana çıkarılması önemli” açıklamalarından bulundu.

 YEREL MARKALARIN ÖNEMİNİ VURGULADI

Ziyareti için teşekkür eden TSO Genel Sekreteri Beşer; “Sektörde çığır açacak inovatif çalışmalarının gurur verici olduğunu belirterek, yerel markaların önemine vurgu yaptı. Yapılan bu çalışmanın ilçemizin ulusal ve uluslararası platformda tanınırlığının ve marka değerinin artması ayrıca birçok üyemize örnek olacak olan girişimcilik ruhunun heyecan verici olduğunu bu ve benzeri platformlarda Malkara TSO olarak her zaman üyelerimizin yanında olduğunu ve başarı dileklerini ifade etti.'' (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top