BÜYÜK BAŞKAN KADİR ABİ SÖZ VERDİ “SAĞLAMTAŞ VE ÇINARLIDERE YOLLARI YAZ AYI SONUNA KADAR BİTECEK”

1084 okunma

Sağlamtaş Mahallesine uğrayan Kadir Başkan “ Vatandaşlarım, Çınarlıdere-Sağlamtaş, Beyoğlu hattını geçerek geniş bir asfalttan İnecik mahallesinden ana yola çıkacak.”

 

 

   Geçtiğimiz yıl Sağlamtaş mahallesinin İçme Suyu ve Kanalizasyon inşaatlarının yapımını tamamlayan  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi şimdi de  Çınarlıdere- Sağlamtaş karayolunu geniş bir şekilde yapmaya başladı.

    29 Nisan 2016 Cuma günü  Her İlçeye Bir Okul Projesi kapsamında Şarköy’de yapılacak okulun temelini atmak için Şarköy’e geçtiği sırada Sağlamtaş Mahallesine uğrayan ve vatandaşlar ile görüşen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak burada vatandaşlar ile görüşerek yaz ayları sonuna kadar Çınarlıder-Sağlamtaş ve Sağlamtaş Mahallesinin çıkışına kadar olan tüm sokak ve caddeleri  kalın bir asfalt tabakası ile kaplayacaklarını ve  Sağlamtaş ile Çınarlıdere’nin toz ve çamuru görmeyeceklerini belirtti.

   Sağlamtaş Mahallesinin ara sokakları için ekiplerin Pazartesi gününden itibaren geleceklerini, ana yol yapım çalışmalarının da  hafta sonu tatil gününde bile devam edeceğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak “  Sağlamtaş Mahallemizin kanalizasyon çalışmaları bitti. Arkasından içme suyu hatlarımızı,  depolarımızı yeniledik. Bundan sonra Sağlamtaş Mahallesi vatandaşlarım tertemiz su içecekler. Biten alt yapı çalışmalarımız sonrasında da tüm yollarımızı asfalt yapacağız. Yıl sonuna kadar da Sağlamtaş- İnecik Mahallesi arasındaki yola da başlayacağız.” Dedi.

   Mahalle kahvesinde Sağlamtaşlı vatandaşlar ile bir süre sohbet eden Kadir Albayrak daha sonra Şarköy’e geçti.

    Sağlamtaş Mahallesinde başarılı bir Belediye Başkanlığı dönemi geçiren, Sağlamtaş Mahallesine bir çok hizmetleri getiren ve daha sonra da AK Parti Belediye Meclis üyeliği yapan Ahmet Bedel ve mahalle halkı da mahallenin yollarının yapımına başlayan Kadir Albayrak ve ekibine teşekkür ettiler. (Alper Eral)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top