CEM ÖZKAN, ENCÜMEN ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ

512 okunma

Gelibolu Gökbüet Barajı Su Birliğinin gerçekleşen olağan meclis toplantısında tüm üyelerin oyunu alan Malkara Belediye Meclis üyesi ve S.S 269 Sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Özkan encümen üyesi olarak seçildi.

 Gelibolu Gökbüet Barajı Su Birliği, meclis toplantısı Gelibolu Belediyesi meclis salonunda yapıldı. Gerçekleşen toplantıda Birlik üyelerine slayt sunumu destekli yapılan geniş kapsamlı bilgilendirmenin ardından gündem maddelerine geçildi. Meclis üyelerinin görüş alışverişi sonrasında gündem maddeleri oy birliğiyle karar bağlandı. Daha sonra Gökbüet Barajı Su Birliği Encümen Üyeliği seçimine geçildi. Yapılan seçimde Gökbüet Barajı Su Birliği Meclisi üyelerinin tamamının oyunu alan Malkara Belediye Meclis üyesi ve S.S 269 Sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Cem Özkan encümen üyesi olarak seçildi. Yapılan seçimin ardından Gelibolu Gökbüet Barajı Su Birliği meclis toplantısı dilek ve temennilerle son buldu.

 Toplantıya; Gelibolu Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Mustafa Özacar ve Gökbüet Barajı Su Birliği Meclis Üyeleri katıldı. (Murat Yayın)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top