CHP İLÇE BAŞKANI HÜLYA ERTAN: “YOLUMUZUN SONU MART, MART’IN SONUNDA DA BAHAR OLACAK”

195 okunma

Yağan kara ve soğuğa aldırmadan seçim çalışmalarına Haliçköy ve Sarıpolat Mahalleleri ile devam eden Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, mahalle sakinlerine Malkara için yapacağı projelerini anlattı.

Daha önceki mahalle ziyaretlerinde olduğu gibi Haliçköy ve Sarıpolat mahallelerinde yaşayan vatandaşlardan da büyük destek alan Başkan Ulaş Yurdakul’un bu ziyaretlerinde CHP ve İYİ Parti’nin Malkara ilçe teşkilatları kalabalık bir araç konvoyu oluşturarak kendisine eşlik etti.

Mahalle sakinleri ise, beş yıl boyunca bir an bile mesai mefhumu gözetmeyen, Başkan Ulaş Yurdakul’un seçimler sonrasında da tüm içtenlikleriyle yine Belediye Başkanı olacağına inandıklarını anlattılar.

Haliçköy ve Sarıpolat mahalle ziyaretlerinde konuşma yapan Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan da; Malkara’nın beş yıl boyunca büyüyen, gelişen ve emin adımlarla çağdaş modern bir kent haline geldiğini, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra da göreve devam etmeleri halinde Malkara’yı daha da ileri basamaklara çıkaracaklarını, bunun için de birlikte mücadele ettiklerini aktardı.

“VERİLEN SÖZLERİ BEŞ YIL BOYUNCA TEK TEK YERİNE GETİRMENİN MUTLULUĞUNU VE GURURUNU YAŞIYORUZ”

2014 yerel seçimlerinden önce Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un göreve geldikleri takdirde yapacakları hizmetleri ve projeleri vatandaşlara anlattıklarını belirten Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, o zamanlarda verilen sözleri beş yıl boyunca tek tek yerine getirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade etti. Tekrardan mahalle sakinleriyle buluştuklarında vatandaşların huzuruna bu mutluluk ve gururla çıkabilmenin çok önemli olduğunu söyleyen Hülya Ertan, beş yıl boyunca Malkara’da gözle görülür büyük değişikliklere imza atıldığını belirtti.

“SİZLERİN VERMİŞ OLDUĞUNUZ DESTEK BİZE YOLUMUZUN AÇIK VE NET OLDUĞUNU GÖSTERİYOR”

Başkan Ulaş Yurdakul’un seçimleri kazanarak yola devam edeceği konusunda kendisine güvendiğini söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan; “Ülkemizde ciddi anlamda büyük bir ekonomik sıkıntı var. Sizler üreticisiniz, toprağı ekip biçen ama para kazanamayan… İşin zorluğunu çeken sizlersiniz. Yemin, sütün, gelen elektrik faturalarının ve mazotun fiyatı ortada. Sizlere bunları anlatmanın gereği yok çünkü zaten siz bu yangını çok iyi biliyorsunuz. Ankara’da yaşayan büyüklerimizin bu yangına acilen bir çözüm bulmaları gerekiyor. Eğer önlem alınmazsa maalesef gemi su alıyor. Bu gemi batarsa bilinmelidir ki bu gemide sadece Adalet ve Kalkınma Partisine oy verenler değil, hepimiz batacağız. Bizler için başka Tekirdağ, başka Malkara, başka Haliçköy ve Sarıpolat yok. İnanıyorum ki, Haliçköy ve Sarıpolat’ta ki hemşerilerimiz 31 Mart’ta sandığa gittiğinde hem Kadir Başkanımıza hem de Ulaş Başkanımıza oy vereceklerdir. Bir önceki yerel seçimlerde geldik, beş yıl boyunca sürekli geldik ve 31 Mart 2019’da yapılacak olan bu yerel seçimler için yine huzurunuzdayız. Sizlerin vermiş olduğunuz destek bize yolumuzun açık ve net olduğunu gösteriyor. Yolumuzun sonu Mart ve Mart’ın sonunda da Malkara’da bahar olacak.” Diyerek mahalle sakinlerine hem bugüne kadar verilen hem de bundan sonra verecekleri desteklerden dolayı teşekkür etti. (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top