CHP MİLLETVEKİLİ YÜCEER İLE BAŞKAN YURDAKUL GÖNENCE MAHALLESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

197 okunma

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer Malkara’da biz dizi ziyarette bulundu.

Milletvekili Candan Yüceer, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u makamında ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette Vekil Candan Yüceer Başkan Yurdakul’u bir kez daha tebrik ederek yeni döneminde başarılar diledi.

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ile Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Gönence Mahallesine giderek, yaşanan afetin ardından yapılan çalışmalar hakkında görevlilerden bilgiler aldılar.

Gerçekleştirilen ziyarette; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten ve Gönence Mahalle Muhtarı Bayramali Ayten yer aldı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Gönence Mahallesine gerçekleştirdiği ziyarette:

“HEMŞERİLERİMİZE VE ÇİFTÇİLERİMİZE BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN”

“Cumartesi günü Gönence ve İshakça Mahallelerimizde yaşanan doğal afette çiftçilerimiz ve mahallelerimiz maalesef zarar gördü. Mahallelerimizde yaşayan hemşerilerimize ve çiftçilerimize büyük geçmiş olsun. Allah bir daha böyle afet yaşatmasın.

“ÇİFTÇİLERİMİZİN VE HEMŞERİLERİMİZİN HER ZAMAN DESTEKÇİYİZ”

Umarım çiftçilerimizin zararlarının karşılanacağı bir hasat dönemi olur ve yapmış oldukları hasat değerini bulur. Bizler Malkara Belediyesi olarak çiftçilerimizin ve hemşerilerimizin her zaman destekçiyiz. İnşallah yapacağımız çalışmalarla mahallelerimizde oluşan yapısal ve düzensel zararları en kısa sürede gidererek yaralarımızı saracağız.“ dedi.  (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top