CHP’Lİ KADINLAR MALKARA’DA ÇALIŞKANLIĞI İLE DİKKAT ÇEKİYOR, ARI GİBİ ÇALIŞIYORLAR

612 okunma

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı, Yönetim Kurulu üyeleri ve Partili Kadınlar, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri kapsamında ilçe merkezi ve mahallelerinde yaptıkları program ve ziyaretlerle adlarından çokça bahsettiriyor.

24 Haziran seçimlerine İddialı ve yoğun bir şekilde hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi Malkara ilçe teşkilatı, Mahallelerde girmedik sokak, çalmadık kapı bırakmayan CHP’li kadınlar, ziyaretleri ile ilçe merkezi ve mahalleleri karış karış gezmeye ve vatandaşlara ulaşmaya devam ediyor.

Her hafta yeni bir programla siyasi faaliyetlerini sürdüren CHP kadın Kolları Seçim çalışmaları kapsamında, her kapıyı çalıyor, her esnafı ziyaret ediyor ve vatandaşlara ulaşarak 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatıyor.

 “BÜYÜK BİR İLGİ VE SEVGİYLE KARŞILANIYORLAR”

CHP’li kadınlar, start verdikleri mahalle ziyaretlerine hızla devam ederek tüm mahallelere ulaşmayı hedefliyor. Gittikleri mahallelerde vatandaşların yanı sıra, evlere de nokta ziyaretlerinde bulunan CHP kadın kolları başkanı ve yöneticileri, hasta, engelli ve yaşlı ziyaretleriyle de vatandaşları yalnız bırakmıyor. CHP’li kadınlar gittikleri mahalle ve ev ziyaretlerinde de kadınlardan büyük bir ilgi görüyorlar. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top