C.K DURAK FAST FOOD MALKARA’DA AÇILDI

319 okunma

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Camiatik Mahallesi, 14 Kasım Caddesi üzerinde hizmete başlayan C.K Durak Fast Food’un açılışını gerçekleştirdi.

C.K Durak Fast Food açılış programına; Ak Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Malkara Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Haşim Dönmez, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Malkara Belediye Başkan Adayı Gediz Çoşkun, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Malkara’mızda yeni iş yerlerinin açılması, gençlerimizin iş hayatında bizde varız demesini takdir ediyorum. Bu iş yerini hizmete açan genç kardeşlerimize başarılar ve bol bereketli kazançlı günler diliyorum.” dedi      

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve beraberindekiler yapılan duaların ardından C.K Durak Fast Food’un açılış kurdele kesimini yaparak işletme sahibi Cüneyt Taylan ve Kerem Kurun’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Açılışın ardından işletme sahipleri tarafından açılışa katılanlara ikramlarda bulunuldu. (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top