ÇOK KONUŞULAN VE MERAKLA BEKLENEN O MEKÂN MALKARA’DA AÇILDI

1117 okunma

Malkara ilçesinde uzun süren dekorasyon çalışmalarının ardından ve herkesin merakla beklediği ayrıca çok konuşulan Usta Et Grill & Bar’ın açılışı görkemli ve kalabalık bir davet topluluğu ile açılışı gerçekleştirildi.

Uzun zamandan buyana her zaman ve her yerde adından söz ettiren Usta Et Grill & Bar’ın açılış kurdelesini Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile birlikte ilçenin Oda ve Birlik başkanları kesti.

 ‘MUHTEŞEM BİR MEKAN’

Malkara’nın genç girişimci iş adamlarından Murat Gezgin gerçekleşen açılış töreninde basına yaptığı açıklamada, “Usta Et Grıll & Bar Salonunda sunulan Kuzu Çevirme, Tandır, Köfte, Steak Bonfile, Pirzola, Satır Antrikot, Sucuk, Kuzu Şiş ve Beyti çeşitleri ile çok uygun fiyat tarifesiyle toplu yemek ve davetlerde hizmet veren ve ailece de gidilebilecek nezih bir mekân olan Usta Et Grıll & Bar Malkaralıların mekânı olacak. Mekanımız tüm halkımıza hayırlı olsun.” Dedi.

 ‘HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİYLE KURDELEYİ KESTİLER’

Usta Et Grıll & Bar Salonunun açılış kurdelesini Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ümran Bilgin, Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Esnaf ve Kefalaet Kooperatifi Başkanı Haşim Dönmez, Yağlı Tohumlar Başkanı Cem Özkan, Tekirdağ Damızlık Koyun – Keçi Yetiştiricileri Başkanı Cemalettin Toluca, Kahveciler Odası Başkanı Osman Alcan açılış kurdelesini hayırlı olsun dilekleriyle birlikte kestiler.

 ‘TEŞEKKÜR ETTİLER’

Daha sonra Usta Et Grıll & Bar Salonunun yakından inceleyen davetliler, binbir emek ve özenle hazırlanan mekana hayran kaldılar. Kendilerine sunulan ikramların tadına bakan davetliler, Malkara’ya böylesine güzel ve estetik bir mekan kazandıran işletmeci Murat Gezgin’e teşekkür ettiler.

 ‘REZERVASYON İÇİN’

Usta Et Grıll & Bar Salonu Malkara ilçesi Camiatik Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde (İLETİŞİM VE REZERVASYON için 0 532 656 59 59) hizmet vermekte.

 Gerçekleştirilen görkemli açılış törenine; S.S. 269 Sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cem Özkan, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör,  Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ümran Bilgin, Tekirdağ Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Cemalettin Toluca, Malkara Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Haşim Dönmez, Malkara Kahveciler ve Büfeciler Esnaf Odası Başkanı Osman Alcan, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı, Belediye Meclis Üyeleri Ali İhsan Uslu, Recai Örs, Ersan Tepe, muhtarlar, daire müdürleri, vatandaşlar ve çok sayıda davetli ile basın mensupları katıldı. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top