DAHA İYİ BİR GELECEK VE DAHA TEMİZ BİR MALKARA İÇİN EL ELE

205 okunma

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Malkara Belediyesi katkılarıyla düzenlenen etkinlikte Özel Ay Final Temel Lisesi Öğrencileri, Sinanpaşa Ağaçlandırma Sahası mesire alanında daha temiz bir çevre için çöp toplayıp çevre temizliğine katkıda bulundular.

“YAPILAN BU ETKİNLİK GELECEK NESİLLERİ BİLİNÇLENDİRMEK VE TOPLUMDA ÇEVRE BİLİNCİNİ OLUŞTURMAK İÇİN ÖRNEK BİR DAVRANIŞ”

Konu ile ilgili açıklamada buluna Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;“ Çevre bilincinin geliştirilmesi ve ortaklaşa iş gücünün pekiştirilmesi amacıyla Özel Ay Temel Lisesi öğretmenleri ile gönüllü öğrencilerinin yapmış olduğu etkinlik şahsımı son derece mutlu etti. Yapılan bu etkinlik gelecek nesilleri bilinçlendirmek ve toplumda çevre bilincini oluşturmak için örnek bir davranış.”

“ÖĞRETMENLERİMİZE VE ÖĞRENCİLERİMİZE EMEKLERİ, DUYARLIKLARI VE YARATTIKLARI FARKINDALIK İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul : “Bizler Belediye olarak daha temiz bir nefes, daha temiz bir Malkara için çalışmalarımızı ivedilik ile yerine getiriyoruz. Ancak daha temiz bir Malkara doğayı kirletmemekle mümkün. Çünkü en güzel temizlik kirletmemektir. Hemşerilerimden çevreye karşı duyarlı olmalarını bekliyorum. Çevremize karşı duyarlı olalım ki gelecek nesillere temiz bir Malkara bırakalım. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize emekleri, duyarlıkları ve yarattıkları farkındalık için teşekkür ederim.” dedi.

“TEMİZ BİR MESİRE ALANINDA PİKNİK YAPMANIN KEYFİNİ ÇIKARDILAR”

Özel Ay Final Temel Lisesi Coğrafya Öğretmeni Özcan Çelik ise sosyal sorumluluk projesi kapsamında kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a teşekkür edip, öğrenciler ile birlikte temiz bir mesire alanında piknik yapmanın keyfini çıkardılar.  (Nurdan Yavuzcan)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top