DENiZBANK MALKARALI ÜRETiCiLERLE GELENEKSEL iFTAR YEMEĞiNDE BiRARAYA GELDi

286 okunma

DenizBank, taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde imza attığı çalışmalar ile üreticilerle buluşmaya devam ediyor. Banka, iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren isimleri ile buluştu.

Banka bu kapsamda her yıl düzenlediği iftar yemeği organizasyonunu bu sene de sürdürüyor. Düzenlenen iftar yemeğinde ev sahipliği yapan DenizBank, bölgede faaliyet gösteren, tarım sektörünün önde gelen isimlerini ağırladı. Düzenlenen iftar yemeğinde DenizBank Trakya  Bölge Müdürü Ahmet Çelik , Malkara Şube Müdürü Anıl Bakan sivil toplum kuruluşları ve  davetliler yer aldı.

“DENIZBANK, TÜRKIYE’NIN HER YERINDE TARIMI DESTEKLIYOR”

İftar yemeği organizasyonunda tarım sektörüne yönelik değerlendirmelerde bulunan DenizBank Trakya  Bölge Müdürü Ahmet Çelik , sektörün gelişmesi yönünde sürdürdükleri yoğun faaliyetler ve sundukları yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci sırada olduklarına dikkat çekti. Her zaman üreticilerin yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Çelik şöyle devam etti; “DenizBank olarak tarımın sadece finansman tarafıyla değil sosyal tarafıyla da yakından ilgileniyoruz. Artık geleneksel hale gelen iftar yemeklerimizde bölgemizin tarıma yön veren isimleriyle bir araya gelmekten, Ramazan ayının bereketini birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. Ülkemiz nüfusunun büyük bir kısmının geçimini sağladığı tarımın bereketini paylaşmak, üreticimizin geleceğe umutla bakmasına destek olmak her zaman en öncelikli hedefimiz. Çiftçilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.” (Murat Yayın)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top