Dsyb Başkanı Durgun, Hayrabolu’da Ziyaretlerde Bulundu

120 okunma

Tekirdağ İl Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ergin Durgun ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Şaban İpçi, Sayit Çakır, Birlik Müdürü Murat Keser ve Tarım Danışmanı Ziraat Mühendisi İlyas Arslan ile birlikte Hayrabolu İlçesi’nde bir dizi ziyarette bulundu.

İlk olarak ziyaret Hayrabolu Ziraat Odası Başkanlığına yapıldı. Ziraat Odası Başkanı seçilen Mehmet Başol ve ekibine başarılı ve hayırlı görevler diledi.

Sonrasında Hayrabolu Süt Üreticileri Birliği’ne ziyaret gerçekleştirerek burada da Birlik Başkanı Mustafa Balkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşen heyet hayvancılık sektörü ile ilgili konularda fikir alışverişinde bulunarak değerlendirmelerde bulundular.

Son olarak Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Ahmet Akgün ‘ü ziyaret edilerek kendisine görevinde hayırlı ve başarılar diledi.

Ziyaret kapsamında Tekirdağ DSYB Hayrabolu şubesinde üyelerle bir araya gelen Birlik Başkanı Ergin Durgun ve beraberindeki heyet üyelerin istek ve taleplerini dinleyerek Birliğin faaliyetleri hakkında kendilerine bilgi verdi. (Haber Merkezi)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top