DSYB BAŞKANI ERGİN DURGUN’DAN MALKARA KIRMIZI ET ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİNE ZİYARET

116 okunma

Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ergin Durgun, Malkara Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Fahrettin Kazan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete; Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ergin Durgun, Yönetim Kurulu Üyeleri, Denetleme Kurulu Üyesi, Birlik Müdürü ve Ziraat Mühendisi Tarım Danışmanından oluşan bir heyet katıldı.

BAŞKAN VE EKİBİNE GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLEDİ

Başkan Ergin Durgun ve beraberindeki heyet, yeniden göreve seçilen Malkara Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Fahrettin Kazan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Başkan ve ekibine görevlerinde başarılar diledi.

Ayrıca ziyaret kapsamında da Malkara Süt Üreticileri Birliği Başkanı Osman Turgutlugil ve Yönetimi ile de görüşen Birlik Başkanı Ergin Durgun görevlerinde başarılar diledi.

“MALKARA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ VE MALKARA KIRMIZI ET ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ İLE İŞBİRLİĞİ VE UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Tekirdağ DSYB Başkanı Ergin Durgun, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Malkara Süt Üreticileri Birliği ve Malkara Kırmızı Et Üreticileri Birliği ile işbirliği ve uyum içinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

DSYB Başkanı Ergin Durgun’un Malkara’ya yapmış olduğu ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top