EĞLENCE MEKÂNLARINA DENETİM GERÇEKLEŞTİRİLDİ

137 okunma

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, kent merkezinde bulunan alkollü mekânlara gece denetimi yaptı.

 

EKİPLER, GEÇ SAATLERE KADAR DENETİMLERE DEVAM ETTİLER

Süleymanpaşa Belediyesi ekiplerinin yaptığı denetimlerde İş yeri açma ruhsatı, canlı müzik ruhsatı, tapdk belgesi, halk sağlığını olumsuz etkileyecek diğer etmenler, teknik ve hijyenik şartlar ve uyulması gereken durumların gözden geçirildiği denetimler gecenin ilerleyen saatlerinde sona erdi.

SİGORTASIZ VE KAÇAK ÇALIŞANLAR SGK’YE BİLDİRİLMEK ÜZERE TUTANAK HAZIRLANDI

Zabıta ekipleri denetimlerini gerçekleştirirken aynı zamanda (SGK) ye bildirilmek üzere kaçak ve sigortasız işçi çalışıp çalışmadığını kontrol amaçlı tutanak tanzim etti.

EŞKİNAT: “HALKIMIZIN HUZURU VE SAĞLIĞI İÇİN TÜM GÜCÜMÜZ İLE ÇALIŞIYORUZ”

Yapılan denetimlerin akabinde açıklama yapan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat; ‘‘Halkımızın sağlığını, huzurunu korumak ve kollamak için Süleymanpaşa Belediyesi olarak tüm gücümüz ile çalışıyoruz. Denetimlerimizdeki hassasiyet, işletmelerdeki hijyen standardının sağlanması ve aynı zamanda kalite çizgisinin de yükselmesi içindir. Bu bağlamda İlçe halkımızın huzuru ve güveni için bu tür denetimlerimiz aralıksız olarak devam edecektir.’’ diye konuştu. (Haber Merkezi)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top