EMEKÇİ İŞÇİ KARDEŞLERİMİZ İLE SANAYİCİ ESNAFIMIZIN HERZAMAN YANINDAYIZ!..

160 okunma

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile birlikte, Malkara’da faaliyet gösteren işletmeler ve sanayi esnafını ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde; Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten, CHP Malkara İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer yer aldı.

Malkara’da faaliyet gösteren işletmelerde çalışan emekçiler ve sanayi esnafları tarafından, Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’ ilgi ile karşıladılar.

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, işletmelerde çalışan emekçi kardeşlerimize hayırlı işler, sanayici esnafına ise bol kazançlar dilediler.

Sohbet eşliğinde geçen ziyaretlerde Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Cumhuriyet Halk Partisi olarak Alın Teri İle Üreten İşçi Kardeşlerimizin ve Emek Mücadelesi Veren Sanayici Esnafının her zaman yanlarında olduğunu belirtip, Cumhuriyet Halk Partisi’nin seçim beyannamesinde bulunan emekçi kardeşlerimize ve esnaflara yapılacak olan düzenlemeleri ve ekonomiye dair vaatleri anlattı.

Malkara’da faaliyet gösteren işletmeler ve sanayi esnafı gerçekleştirmiş oldukları ziyaretler için Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top