ENTRİKALI DOLAP KOMEDYASI İSİMLİ TİYATRO OYUNU MALKARALILAR İÇİN SAHNELENDİ

200 okunma

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında Entrikalı Dolap Komedyası isimli tiyatro oyunu, Kültür Sarayında ücretsiz olarak Malkaralılar için sahnelendi.

Yunus Emre Gümüş’ün yazdığı, İmren Gözde Kırali’nin yönetmenliğini yaptığı, deneyimli tiyatro oyuncularının yer aldığı Entrikalı Dolap Komedyası isimli tiyatro oyununda eğlencenin yanı sıra unutulan bazı değerleri de hatırlatmayı hedefliyor. Kendi düşüncelerinde iyiyi ve kötüyü yaratan bir varlık olan insanın yaptığı tüm hataları, unuttuğu vicdanının sesini hiçe sayıp her seferinde suçu başkalarına atmasını ve bu davranışın sonunda yaşadıklarını konu alan öyküsü anlatıldı.

Seyircilerin büyük beğenisini kazanan tiyatro oyununun sonunda ünlü oyuncuları başarılı performansları nedeniyle tek tek tebrik eden Belediye Meclis Üyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nuran Başkütük, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'un selamlarını iletip, günün anısına başarılı tiyatro oyuncularına çiçeğini takdim etti. (Nurdan Yavuzcan)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top