GAZİ ÖMER BEY ANADOLU LİSESİ İL GENELİNDE FİNAL GRUBUNA ÇIKMAYI GARANTİLEDİ

135 okunma

Gazi Ömer Bey Anadolu Lise il genelinde düzenlenen liseler arası “Kız Hentbol Turnuvası”nda final grubuna çıkmayı garantiledi.

Tekirdağ’da merkez ilçe ve diğer tüm ilçelerden katılımın sağlandığı birçok farklı alanda okullar arası spor müsabakaları düzenleniyor.

Düzenlenen spor müsabakaları içerisinde yer alan “Kız Hentbol Turnuvası”nda Malkara Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi, Çorlu Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Lisesi ile karşı karşıya geldi.

HER İKİ OKULUN ÖĞRENCİLERİ DE KIYASIYA MÜCADELE ETTİ

Tekirdağ Atatürk Spor Salonu’nda oynan maçta her iki okulun öğrencileri de kıyasıya mücadele etti. Oyundaki üstünlüğü ele geçiren Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi karşılıklı gollerin olduğu çekişmeli geçen maçı 18-15 kazanmayı başardı. Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi aldığı bu galibiyet sonrasında “Kız Hentbol Turnuvası”nda final grubuna çıkmayı garantiledi.

“MALKARA’YI EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ”

Maç sonrasında Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi tarafından yapılan açıklamada şunlar dile getirildi:

“Rakibimiz karşısında oyun üstünlüğümüzü koruyarak galip geldiğimiz için mutluyuz. Bu galibiyet ile final grubuna kaldığımız için de ayrıca sevinçliyiz. İl genelinde düzenlenen turnuvada Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi olarak Malkara’yı en iyi şekilde temsil edeceğiz.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top