GAZİ ÖMER BEY ANADOLU LİSESİ KIZ HENTBOL TAKIMI'NDAN MALKARA BELEDİYESİ'NE ZİYARET

119 okunma

Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi Kız Hentbol Takımı sporcuları ve Beden Eğitimi Öğretmenleri Özcan Sarıbaş ile Ömer Faruk Yeğittekin, Malkara Belediyesi'ni ziyaret etti.

Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi Kız Hentbol Takımı sporcuları ve Beden Eğitimi Öğretmenleri Özcan Sarıbaş ile Ömer Faruk Yeğittekin’i gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı tarafından ağırlandı.

“BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’A DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ”

Ziyarette Beden Eğitimi Öğretmenleri Özcan Sarıbaş ile Ömer Faruk Yeğittekin, Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi Kız Hentbol Takımı sporcularının müsabakalara gitmek için ulaşım taleplerinin her zaman Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul tarafından karşılandığını belirtip, vermiş olduğu desteklerden dolayı Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı aracılığıyla Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür etti.

“HER ZAMAN SPORA VE SPORCUYA OLAN DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Gerçekleşen ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı da, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un gençlerin sportif etkinliklerde yer alması için; her zaman spora ve sporcuya desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

“GERÇEKLEŞTİRİLEN ZİYARETTEN DOLAYI, GAZİ ÖMER BEY ANADOLU LİSESİ’NE TEŞEKKÜR EDERİM”

Başkan Yardımcısı Balcı, Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi Kız Hentbol Takımı sporcularına, Beden Eğitimi Öğretmenleri Özcan Sarıbaş’a ve Ömer Faruk Yeğittekin’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top