GAZİ ÖMER BEY HENTBOL TAKIMI TEKİRDAĞ’DA FİNAL MAÇINA ÇIKIYOR

165 okunma

Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi il genelinde düzenlenen liseler arası “Kız Hentbol Turnuvası”nda final maçına çıkacak.

Tekirdağ’da merkez ilçe ve diğer tüm ilçelerden katılımın sağlandığı birçok farklı alanda düzenlenen okullar arası spor müsabakalarında final heyecanı yaklaştı.

Düzenlenen spor müsabakaları içerisinde Malkara’yı temsil eden“Kız Hentbol Turnuvası”nda Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi rakibini yenerek finale kaldı.

Turnuva boyunca Tekirdağ Atatürk Spor Salonu’nda oynan tüm maçlarını kazanan Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi çıktığı son maçı da kazanarak finale yükseldi. Rakibi karşısında oyun üstünlüğünü elden bırakmayan Gazi Ömer Bey Kız Hentbol Takımı rakibi karşısında göz doldurdu. Öğrenciler maç sonunda yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“BİZLERİ DESTEKLEYEN TÜM ÖĞRETMENLERİMİZE VE ARKADAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ”

“Turnuva boyunca bizlere destek olan ve bizleri çalıştıran Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenlerimiz Özcan Sarıbaş’a ve Ömer Faruk Yeğittekin’e teşekkür ediyoruz. Aynı zamanda bizlerin yanında olan ve bizleri spor müsabakalarına katılma konusunda yönlendiren Okum Müdürümüz Ergün Aydoğan’a ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Maçlarda bizleri tribünlerden destekleyen arkadaşlarımıza da ayıca teşekkür ediyoruz. Final maçında Malkara’yı en iyi şekilde temsil edeceğiz ve elimizden geleni yapacağız.”

İl genelinde düzenlenen liseler arası “Kız Hentbol Turnuvası”nda final maçına çıkacak olan Gazi Ömer Bey Anadolu Lisesi finalde Fatih Anadolu Lisesi ile karşılaşacak. (Ömür Çolak)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top