GEDİZ ÇOŞKUN, AK PARTİDEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

209 okunma

Malkaralı iş adamı Gediz Çoşkun Malkara Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.

 

 “HER ŞEY MALKARA İÇİN, VAKİT MALKARA VAKTİ, DURMAK YOK YOLA DEVAM”

15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi parkında halka açık olarak düzenlenen adaylık açıklamasına yoğun bir katılım vardı. Malkaralı iş adamı Gediz Çoşkun aday adaylığı açıklaması için yapmış olduğu konuşmasında şunları söyledi:

 “Öncelikle çok kıymetli vaktinizi böylesine anlamlı bir günde benimle beraber olarak göstermiş olduğunuz samimiyet şahsımı ve ailemi çok mesut ve bahtiyar etti. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugün burada daha güçlü daha güzel bir Malkara’yı hep birlikte inşaa edeceğimiz yolun temellerini atıyoruz. Birlik, beraberlik ve dayanışma ile inşallah bunu başaracağız. Bizim davamız milleti yaşat ki devlet yaşasın olacaktır. Milletimizin hak ettiği belediyeciliği, inşallah AK Parti belediyeciliğini önümüzdeki dönem Malkara’da yaşacağız. Sen, ben yok Malkara var. Sözlerimi burada daha fazla uzatmadan aday olma noktasında bana destek olan eşime, çocuklarıma, aileme, arkadaşlarıma ve dostlarıma çok teşekkür ederim. Her şey Malkara için, vakit Malkara vakti, durmak yok yola devam.”

“EĞER BU GÖREVE SEÇİLİRSEM PARTİMİZİN KAZANMASI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIMA SÖZ VERİYORUM”

15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi parkında AK Parti’den aday adayı olduğunu açıklayan Gediz Çoşkun, aday adaylığı başvuru formunu teslim etmek üzere AK Parti İlçe Binası’na geçti.

AK Parti İlçe Binası’nda İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Gediz Çoşkun parti binasında yapmış olduğu konuşmasında şunları dile getirdi:

“Eğer bu göreve seçilirsem partimizin kazanması için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum. Başka bir arkadaşımız da bu göreve seçilirse onun da her zaman yanındayım. Partimizin vereceği karara sonuna kadar saygılıyım. Tek amacımız, siyasetteki hedefimiz millete hizmet etmektir. Birlik ve beraberlikle inşallah bu süreci başarılı bir şekilde sonuçlandıracağız. Beni çoşkuyla karşıladığınız için, bana sahip çıktığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

GEDİZ ÇOŞKUN KENDİSİNE GELEN TEBRİKLERİ KABUL ETTİ

Malkaralı iş adamı Gediz Çoşkun AK Parti İlçe Binası’nda yapmış olduğu konuşmasının ardından başvuru formunu AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk’e teslim etti. İmzalanan başvuru formunun ardından Gediz Çoşkun kendisine gelen tebrikleri kabul etti. Aday adaylığı açıklaması çekilen hatıra fotoğraflarının ardından son buldu. (Murat Yayın-Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top