GÖZOĞLU CEVİZLİ BAHÇE IZGARA VE KAHVALTI TESİSLERİ MALKARA’DA AÇILDI

812 okunma

Tekirdağ – Malkara D – 110 Karayolu üzerinde (Süt Üreticileri Birliği Karşısı) hizmet vermeye başlayan Gözoğlu Cevizli Bahçe Izgara ve Kahvaltı Tesislerinin açılışı büyük bir katılımla gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen açılışa; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP İlçe Başkanı Hülya Ertan, Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, S.S 269 Sayılı Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Cem Özkan, Ticaret Borası Başkanı Atila Ayaz ve Meclis Başkanı Ersin Kaçar, TSO Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, Siyasi Parti Temsilcileri, Muhtarlar, basın mensupları ile çok sayıda davetli katıldı.

 Yapılan duaların ardından Gözoğlu Cevizli Izgara ve Kahvaltı Tesisi kesilen açılış kurdelesiyle kapılarını Malkara ve bölge vatandaşlarına açtı. Davetliler tesisi gezerek yetkililerden tesis hakkında bilgi alırken, hayırlı olsun dileklerini iletti.

 “MUTLU VE GURURLUYUZ”

 Gözoğlu Cevizli Izgara ve Kahvaltı Tesisi hakkında açılamada bulunan işletme sahibi Hüseyin Göz; Tesisimizde serpme kahvaltı, ızgara çeşitleri başta olmak üzere et, peynir ve yöresel ürün reyonlarıyla her kesime hitap edeceğiz. Böylesine güzel bir tesisi Malkara’mıza kazandırdığımız için çok mutlu ve gururluyuz. Bizleri açılışımızda yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızla Gözoğlu Cevizli Izgara ve Kahvaltı Tesisi kısa zamanda adından söz ettirecek. Söz – nişan ve buna benzer her türlü organizasyonda vatandaşlarımız bizi tercih edebilirler” dedi. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top