HAYIR ÇARŞISI MALKARA’DA YARDIM ELİ UZATMAYA DEVAM EDİYOR

187 okunma

Malkara Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı “Hayır Çarşısı” ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım eli uzatmaya devam ediyor.

“VATANDAŞLARIMIZIN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAYA DEVAM EDİYOR”

Kurulduğu günden bugüne kadar birçok ailenin ihtiyacını karşılayan, övgüyle bahsedilen ve takdirle karşılanan “Hayır Çarşısı” kış aylarına girdiğimiz bu günlerde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

TÜM EŞYALAR TEMİZ, ÜTÜLÜ VE SAĞLAM BİR ŞEKİLDE RAFLARDA YERİNİ ALIYOR

Giyilmemiş ve ikinci el kıyafetlerin ve ayakkabıların ücretsiz olarak ihtiyaç sahiplerine verildiği Hayır Çarşısı’nda tüm eşyalar temiz, ütülü ve sağlam bir şekilde yaş ve cinsiyet gruplarına ayrılarak düzenleniyor ve raflarda yer alıyor.

Hayır Çarşısı bünyesindeki personeller ihtiyaç sahibi vatandaşların muhtarlıktan alacakları belgeyle ve Malkara Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden alacakları nüfus kayıt örneğiyle birlikte Hayır Çarşısı’na başvuracaklarını belirtti ve “ Vatandaşlarımız Camiatik Mahallesi, Kurtuluş Caddesi, No: 60'da yer alan Hayır Çarşısı’na gelerek ihtiyacı olan eşyaları ücretsiz olarak alabilir” dedi. (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top