HİSARCIKLIOĞLU; “MALKARA TSO’YU CAN-I GÖNÜLDEN KUTLADI”

446 okunma

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Ankara Kültür Merkezinde düzenlenen Trakya Tanıtım Günleri standlarına ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Trakya Tanıtım Günleri kapsamında Malkara TSO Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör (Nurdan Gıda), Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Yamanoğlu (Yaman Peynircilik), Eski Yönetim Kurulu Üyesi Ferudun Berk Çarıkçı (Ünal Peyniriclik), Malkara TSO Üyesi Hüseyin Bilgir (Buğra Peynir Helvası) 'in açmış olduğu standlarda Malkara’nın peynir ürünleri, peynir helvası ve kuruyemişi ile coğrafi işaretini almış olduğu Eski Kaşar Peyniri'nin tanıtımı gerçekleştirdi.

 “TEŞEKKÜR ETTİ, BAŞARILAR DİLEDİ”

Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi,  Ankara Kültür Merkezinde düzenlenen Trakya Tanıtım Günlerinde Malkara'ya değer katan üyelerine sonsuz teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 “CAN-I GÖNÜLDEN KUTLADI”

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu konuşmayı yaptı. “Nisan ayının ilk haftası yapılan seçimlerin hayırlı olmasını diler, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası'na seçilen ilk kadın Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör'ü tebrik eder ve Eski Kaşar Peynirini coğrafi işaretli olarak tescil ettiren Malkara Ticaret ve Sanayi Odamızı can-ı gönülden kutlarım'' dedi. (Murat Yayın)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top