HÜSNÜ ÇAL, CAMİATİK MAHALLESİ MUHTAR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

289 okunma

Camiatik Mahallesi Muhtar Adayı Hüsnü Çal, aza dostlarına By Kebap'ta verdiği akşam yemeğiyle muhtar adaylığını açıkladı ve azalarını kamuoyuna tanıttı.

Camiatik Mahallesi Muhtar Adayı Hüsnü Çal, burada gazetecilere yaptığı açıklamada; “Malkara'mıza vefa borcumu ödemek için doğduğum ve büyüdüğüm mahallem olan Camiatik Mahallesinde hizmet edebilmek için Muhtar adayı oldum.” Dedi.

Camiatik Mahallesi Muhtar adayı Hüsnü Çal sözlerine şöyle devam etti. “1980 Malkara doğumluyum ve Patatesçi Sabri’nin oğluyum. Sporcu kişiliğimle birlikte Taekwondo sporuna gönül vererek Malkara’mızda ve bölgemizde yüzlerce gencimize çeşitli branşlarda eğitimler vererek yetiştirdim.  Taekwondo Milli Takım Antrenörlüğüne kadar yükseldim. 31 Mart’a a kadar genç ve bir o kadar dinamik ekibimle gece – gündüz çalışarak Malkara’mızın en büyük mahallesi olan ve 9558 seçmeni olan Camiatik Mahallesinde yaşayan seçmenlerimize aza arkadaşlarımla ulaşıp görev isteyeceğiz. Aza arkadaşlarıma bana inanıp yanımda yer aldıkları için çok teşekkür ediyorum. Seçilirsek hayata geçirmek istediğimiz yaşlılarımız, emeklilerimiz, bayanlarımız ve gençlerimizle ilgili projelerimiz var? Biz oturarak değil 7 / 24 çalışarak görevimizi layıkıyla yerine getireceğiz” dedi.

CAMİATİK MAHALLESİ MUHTAR ADAYI HÜSNÜ ÇAL’IN GENÇ VE DİNAMİK AZA DOSTLARI:

Bayram İsmail Damarlı – Deniz Urtekin – Fatih Bayraktar – Alettin Çiçekçi – Bertan Kızıl – Vedat Uyanık – Sevda Çelebi – Selçuk Bakkal

Hüsnü Çal son olarak Camiatik Mahallesi sakinlerini yakından tanıyan birisi olarak, Şimdi bu tecrübemi Camiatik Mahallesi sakinlerinin de teveccühü ile hizmet yolunda kullanmak istiyorum.” dedi. (Murat YAYIN)

 

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top