İKİNCİ DEVRE İLK MAÇINDA MALKARA 14 KASIM SPOR HÜKMEN GALİP SAYILDI

190 okunma

SÜPER AMATÖR KÜME MAÇLARI KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

Tekirdağ Süper Amatör Küme 2018-2019 Yılı ikinci devre maçları başladı.

Malkara 14 Kasım Spor’un Süper Amatör Küme 14’üncü hafta maçında rakibi ligden ihraç edilen Çerkezköy Doğanspor’du. Malkara 14 Kasım Spor ikinci devrenin ilk haftasında hükmen galip sayılarak 3 puanı hanesine yazdırdı.

MALKARA 14 KASIM SPOR HAZIRLIK MAÇINI 2-1 KAZANDI

Ligin 14’üncü haftasında maçı olmayan Malkara 14 Kasım Spor bu haftayı hazırlık maçı yaparak değerlendirdi. Hazırlık maçında Malkara 14 Kasım Spor, Edirne Tunaspor ile karşı karşıya geldi. Edirne’de oynan hazırlık maçının ilk yarsını ev sahibi takım 1-0 önde tamamladı. Maçın ikinci yarısına daha iyi başlayan Malkara 14 Kasım Spor rakibi karşısında attığı 2 gol ile hazırlık maçını 2-1 kazanmayı başardı.

“15’İNCİ HAFTA MAÇINA TÜM SPORSEVERLERİ VE TÜM MALKARALILARI BEKLİYORUZ”

Malkara 14 Kasım Spor, Süper Amatör Küme 15’inci hafta maçından deplasmanda Tekirdağ 100. Yılspor ile karşı karşıya gelecek. 15’inci hafta maçı ile ilgili bir açıklamada bulunan Kara Kaplanlar Taraftar Grubu şunları ifade etti:

“Ligin ikinci devresinde takımımıza başarılar diliyoruz. İnanıyoruz ki takımımız ligi başarılı bir şekilde tamamlayacak. 27 Ocak 2019 Pazar günü, Saat: 13.00’da oynanacak olan 15’inci hafta maçına tüm sporseverleri ve tüm Malkaralıları bekliyoruz.” (Ömür Çolak)

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top