İL MÜDÜRÜ UĞUR ÜLGEN GAZETEMİZİ ZİYARET EDEREK SARI BASIN KARTINI TAKDİM ETTİ

285 okunma

Edirne Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Uğur Ülgen ve Birim Sorumlusu Bülent Demircan, Medya Batı Gazetesine Misafir oldu. İl Müdürü Uğur Ülgen, Gazetecilik hayatımızda Medya Batı Gazetesi ailesine başarılar dileyerek Malkara basınının güzel çalışmalara imza attığını söyledi.

Edirne Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Uğur Ülgen ve Birim Sorumlusu Bülent Demircan gazetemize gerçekleştirdikleri ziyarette Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Murat Yayın ve Gazete Personelimiz Nurdan Yavuzcan ve Begüm Çalık tarafından karşılandı.

 “BAŞARI DİLEKLERİNDE BULUNDU”

Edirne Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Uğur Ülgen gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Murat Yayın ile görüşerek sohbetlerde bulunan Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Uğur Ülgen, Gazetemizin baskı tekniği ve baskı süreci vb. konular hakkında bilgi aldı. Malkara ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Medya Batı Gazetesine başarı dileklerinde bulundu.

 “MEMNUNİYETİNİ DİLE GETİRİPTEŞEKKÜR ETTİ”

Gerçekleştirmiş olduğu nezaket ziyareti dolayısıyla Edirne Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Uğur Ülgen ve Birim Sorumlusu Bülent Demircan’a teşekkür eden gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Murat Yayın, “Gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretinizden dolayı Medya Batı ailesi olarak teşekkür ediyoruz. Okuyucularımıza Tarafsız ve doğru haberleri vermek için çalıştık. Bundan sonra da aynı duygu ve düşüncelerle çalışmalarımızı sürdüreceğiz" Dedi. Yazı İşleri Müdürü Murat Yayın ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 “SARI BASIN KARTINI TESLİM ETTİ”

Medya Batı Gazetesi bünyesinde görev yapan Begüm Çalık, Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü komisyon toplantısında komisyon üyelerinin tamamının oylarını alarak Sarı Basın Kartı sahibi oldu. Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü'nden,  Edirne Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğüne gönderilen Sarı Basın Kartı, İl Müdürü Uğur Ülgen tarafından tutanakla Begüm Çalık'a teslim edildi. 

“ÇOK MUTLU OLDUM”
Sarı basın kartı sahibi olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Begüm Çalık, “Sarı basın kartına sahip olmaktan dolayı gururlu olduğumu belirtmek isterim. Çok güzel bir duygu.” dedi. Böylelikle Malkara ilçesinde ikinci olarak sarı basın kartı almaya hak kazanan meslektaşımız Begüm Çalık’ı tebrik ediyor. Çalışmalarında başarılar diliyoruz. (Nurdan Yavuzcan)

 

Bu Haberler İlginizi Çekebilir

Henüz yorum yapılmadı!

İlk siz yorum yapın!

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
Top